Začnu se chovat normálně, až budou prasata lítat.

Glosa: Co se stalo ve skutečnosti v Godrikově dole?

21. listopadu 2014 v 14:13 | Klér, oglosovala Lucky |  (NE)šťastné glosy

Ahoj! Protože hodně píšu a čtu, rozhodla jsem se, že něco oglosuju. Povedlo se mi to? To už posuďte sami... Neoglosovaná verze tady.

Co se stalo ve skutečnosti v Godrikově dole? (moje verze) No, aspoň to nebude celý opsaný.


Opět jsem se dívala na Harry Potter 7 2.část a docela mě zaujalo to,mezerajak dal Severus Harrymu tu svou slzu a on šel k mislánce Pokud vím, myslánka je od myslet, což znamená, že je tam tvrdý y a uviděl,mezeraco se stalo...
Ničení Pána Zla pokračovalo.mezeraOdemkl si dům a vešel dovnitř. Kašlu na to. Za dveřmi stál již připravený James Potter s napřaženou rukou.Ííík... Ne, nemyslím na to co tu není a má to být!V ní svíral hůlku.Áchjo.Pán Zla se pošetile zasmál Synonyma pro pošetile jsou bláznivě, hloupě nebo bláhově. Já nevím, ale kdybych tam dala jedno z těchto slov, mám pocit, že to tam nějak nesedí... a jedním pohybem ruky vyslal proti Jamesovi smrtící kletbu.Ten však stačil uhnout.Když si ale užíval svých pár minut slávy a říkal si ,Jsem fakt dobrej!' využil Voldemort příležitosti a vyslal kletbu opakovaně.Ta zasáhla Pottera staršího jen do paže a tak se zhroutil na zem.Uáá! Parní válec dostává škytavku. A jestli někoho přizabije, není to moje chyba.Voldemort k němu přišel a sledoval jak pomalu a bolestivě umírá.James mu stačil ještě říct,že je nelidská zrůda,a že stejně jednou zemře.Voldemort se jen pošetile Co jsem říkala? S dovolením, ale autorka asi nezná význam slova "pošetilý". usmál.Vyšel po schodech nahoru,Parní válče, dávám ti volnost!kde měl být schovaný Harry Potter.Otevřel si dveře a namířil hůlkou na Lili, Ne! To je Lily! Tvrdé Y! která si tiskla malého Harryho na prsa.Začala řvát a zabouchla před ním dveře. Achjo. Lily - pardon, vlastně Lili - je dost hysterka. Rychle položila Harryho do postýlky a hledala svou hůlku.V tom se dveře rozletěli Očividně to byly velice živé dveře, až se musely psát s měkkým I. a v nich stál Pán Zla.Namířil hůlku na Lili,ta stála před postýlkou a bránila Harryho vlastním tělem.Když viděla tu černou hůlku ve Voldemortových rukou, Voldyho vede! Očividně si přebarvil hůlku na černo, aby působil drsně. zavřela oči.V tu chvíli čekala na jistou smrt.Ale stalo se něco úplně jiného.Uslyšela ránu a když otevřela oči,viděla,jak Pán Zla leží bezmocně na zemi a za ním stojí Hagrid a v ruce svírá pořádný revolver. Samozřejmě Hagrid je tak tichý, že ho nebylo slyšet.,,Heh,mudlovské zbraně!" zasmál se a odhodil revolver na zem.
Lili se mu vrhla kolem krku a když jí zrak spočinul na bezvládném těle Voldemorta,zeptala se:
,,Není mrtvý,že?"
,,Ne,je jen omráčený." Páni. Voldemort dostane pořádnou perdu a je jen omráčený, bravissimo! odpověděl Hagrid,podíval se jí do očí a pokračoval ,,Lili Potterová musíš teď rychle zmizet,nebo oba dva zemřete! Jak ty tak i Voldemort, ale u toho by to nevadilo, tak nevím, proč se rozčiluju! Vem si všechny věci a přeneste se!V Bradavicích bude bezpečno!" Musejí Voldyho chránit před ním samotným! WoW!
,,Kde je James,nemůžu jít bez něho." zakřičela Lili.
Hagrid sklopil zrak a v jeho tváři byl vidět lítostivý pohled.
,,Ne to nemůže být pravda!Jamesi!" rozbrečela se Lili Myslela jsem, že Lily nebyla hysterka, ale teď mi dochází, že tohle není Lily, ale někdo úplně jiný. Což ale znamená, že Harry má divnou a hlavně jinou mámu. Nevím, co je horší. a seběhla dole na schody,kde leželo Jamesovo bezvládné tělo.Minutu nad ním brečela a řvala, Tahle postava mě štve. pak se vrátila nahoru.Vzala Harryho do náruče a pořádně ho objala.Pak ho položila na stůl a zabalila do vlněné deky. A do třetice pak Natáhla ruce k Hagridovi a pronesla:
,,Vem ho do bezpečí,doprav ho k mé sestře.Zdržím ho jak nejdéle to půjde a dorazím tam."
,,Vím,že lžeš." podíval se na ni Hagrid.
Lili sklonila hlavu a dívala se na svou hůlku.
,,Bez téhle hůlky jsem to,co teď jsem! Jsem divná, nebo tahle věta vážně nedává smysl? Bez ní bych to nedokázala!Nebyla bych taková čarodějka jako je ze mě teď.Nikdy mě nezklamala." odpověděla Lili a políbila Harryho.Naposled. ,,No a teď bež." Co je to bež?
Hagrid se na ni usmál:
,,Nikdy jsem nepotkal tak báječnou čarodějku jako ty. Jen ať to není slash! "
Lili se usmála a pak zařvala:
,,Bež!" Tahle postava zaprvé pořád řve a zadruhé používá nesmyslná slova!
V tu chvíli Hagrid vyběhl z domu,nasedl na motorku a odletěl.Lili se ještě dívala z okna,když se otočila Pán Zla se sbíral ze země.
,,Tak pojď ty starej hnusnej Fantomasi!" řekla polohlasně a namířila na něj svou hůlku.
,,Jdem na to ty klone Weasleyových!" odpověděl Voldemort. Nejen že má Voldy superschopnosti, o kterých J.K.Rowlingová v životě neřekla ani slovo, ale už neumí ani nadávat! *parní válec dostává záchvat a Lucky padá k zemi*
,,Cos to řekl ty zrůdo?!"
,,Co bys řekla zrzko!"
,,Nejsem zrzka,to ten šampon!" Lili má ŠAMPON, který mění barvu vlasů? To nemá snad ani Lily! podívala se Lili na své vlasy.,,Ještě že nejsem plešatá jako ty!"
,,Rozhodně lepší nemít žádné vlasy než vypadat jako pochodeň!"
,,Rozhodně je lepší mít vlasy jako pochodeň,než bít bez nosu!" Bít se bez nosu? Bít se s někým bez nosu podle mě není zas takový problém.
,,Já za to nemůžu!To jsou geny!" Takže pokud tomu dobře rozumím, Voldy měl beznosou mámu? O tom se Rowlingová ani nezmínila!
,,A šmoulovskou barvu kůže máš taky z genů?" Odkdy je Voldemort modrej? Anebo jsou šmoulové bílí?
,,Hele,nikdy mi neříkej šmoula,jsem avatar! Voldemort je Avatar?! Tahle povídka odhaluje šílené věci! A ty jsi pochodeň v mém sklepě!"
,,Já nejsem žádná pochodeň ty..."
Takhle se hádali asi půl hodiny a úplně zapomněli na to,že se chtěli vzájemně zabít. Děláte si srandu?
,,To máš za Jamese!" poslala k Pánu Zla smrtící kletbu.Ten však stačil uhnout. Ještě před chvílí autorka tvrdila, že na nějakou bitku ti dva úplně zapomněli!
,,Já mám pro tebe něco lepšího,Lolo!" poslal na Lili kouzlo,které jí přičarovala zrzavé Vikingské vousy. A nebylo by lepší tuhle pitomou osobu prostě zabít?
,,Jsem Lili,Time!" odčarovala si vousy a poslala na něj kouzlo,které mu vyčarovalo čepičku na narozeninovou oslavu.
,,Teď si mě naštvala!A jsem Tom! Myslela jsem, že Voldemort nechce aby mu někdo říkal "Tome", ne?A víš co?Skončíme to!" poslal na Lili smrtící kletbu.Tentokrát nedokázala uhnout.Za strašlivého křiku se sesypala na zem.Lili Potterová byla mrtvá,stejně jako její manžel. JOJOJOJO!!! JUPÍÍÍ! A tahle postava je mrtvá! To máš za Lily s tvrdým Y!
,,Prej Time!A šmoulo!Má co si zasloužila,mudla!" strhl si Tom z hlavy čepičku a hodil ji na zem.,,Teď se ještzě Voldymu hráblo. zbavit toho kluka!Musím připravit plán na jeho zničení.Do té doby se budu muset schovávat a shromažďovat spojence." dopověděl a přenesl se. Tohle zaprvé není Voldemortům styl a zadruhé je asi fakt šiblej, protože mluví sám se sebou!
Za chvilku vtrhl do domu muž v černém hábitu.Jakmile se dozvěděl,že je Lili mrtvá,byl tam v mžiku.Ano,byl to Severus Snape.Vyběhl po schodech nahoru do děckého pokoje a uviděl na podlaze ležet svou dávnou lásku Lili. Severus miloval dvě ženy? Spadl na zem,vzal ji do náručí a začal brečet nad jejím chladným tělem.Po dvou hodinách se vzpamatoval, A Snape je taky hysterka. utřel si nos a vstal.Chtěl důstojně odejít z pokoje,ale nemohl tam Lili nechat jen tak.Položil ji na postel,vedle děcké postýlky, Děcká... Není to nějaký nový odstín zelené? urovnal šaty,učesal vlasy jen mávnutím hůlky a přičaroval jí do rukou a kolem do váz květiny. To není Severus! To je jeho metrosexuální klon!! Když odcházel,něco upoutalo jeho pozornost.V akváriu osvětleném lampičkami plavala malá oranžová rybka.Díval se na ni přes sklo akvária. Ještě aby se na ni koukal přes papír. Pak celé akvárium vzal do rukou a odnesl do svého domu v Bradavicích. V Bradavicích jsou domy? Já myslela, že jen pokoje.
****************************************************************************************************************
prosíííím komentujteee!!!!!!! Glosa jeeeee takíííí komeeeentář!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Scrat Scrat | E-mail | Web | 21. prosince 2014 v 19:29 | Reagovat

Tak ten originál byl ale strašlivej :-D Skvělá glosa, fakt jsem se pobavila ;-)  :D

2 Tastimvelkymnosem Tastimvelkymnosem | E-mail | Web | 19. ledna 2015 v 19:47 | Reagovat

Ahoj Lucky, ráda bych ti pogratulovala za tak krásně oglosovanou povídku. Je těžké najít něco tak strašného, jako jsi našla ty a ještě těžší je je to vtipně oglosovat a musím říct, že ty a tvůj válec jste to zvládli dokonale ;-)
Já a moje kámošky sice také zkoušíme glosovat, ale neřekla bych, že by nám to zrovna šlo :D (Totiž, glosujeme spíš povídky na One Direction, protože tam je 90 % šance, že to bude blbost, ale jsme ochotné glosovat i HP, takže kdybys něco zase našla a nechtěla být na to sama, klidně se ke glosování připojíme :-) Jen takový návrh, ale bylo by dobré udělat "menší" megaglosu, co myslíš? :-) )

3 Lucky Lucky | Web | 20. ledna 2015 v 19:31 | Reagovat

[2]:Rozhodně bych byla velmi ráda! :D

4 Tastimvelkymnosem Tastimvelkymnosem | E-mail | Web | 27. ledna 2015 v 21:34 | Reagovat

[3]: Dobře, kdyžtak nám pošli na email glosatorky.z.glosteru@gmail.com tu povídku na oglosování a tam se blíže domluvíme, jo? :-)

5 Scrat Scrat | E-mail | Web | 2. března 2015 v 19:02 | Reagovat

[3]: Ahoj, tak jsme našly vhodnou povídku, napiš nám na ten mail a domluvíme se blíže, dobře? :-)

6 Tastimvelkymnosem Tastimvelkymnosem | E-mail | Web | 2. března 2015 v 19:05 | Reagovat

8-O Blog nějak blbne, ale objevil se nám avatar a přezdívka s webem slečny výše 8-O Každopádně, tohle už se už se nám jednou stalo, že to přepsalo moji přezdívku nebo někoho z mých spolu glosátorek... Ale komentář je ode mě, jo?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama